Our Recent Posts

Archive

Tags

Henüz etiket yok.

UYGULAMALI MAKER&ROBOTİK EĞİTMEN EĞİTİMİ

Teknoloji ve üretim metotlarını bir arada kullanan, yapıcı, yapan kişilere ‘Maker’ denilmektedir. Maker hareketi; üretim kültürünü her yaştan bireye aşılamak, kodlama/tasarım/robotik gibi temel gereksinimleri öğretmek, dijital üretim gerçekleştirmek için tüm dünyada başlatılan bir oluşumdur.

Dünyada başlayan ve tüm hızıyla yayılan bu oluşum, ülkemizde de ses getirmiştir. Çünkü teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerlemekte ve günlük hayatımıza birebir etki etmektedir. Akıllı telefonlar, elektrikli arabalar, bulut teknolojisi, üretim şekilleri gibi…

Bu oluşumu genç bireylerin uygulamaya başlaması ve yetişmekte olan çocuklarımızı bu oluşuma hazırlama ihtiyacı Maker&Robotik Eğitmen Eğitimi’nin önemini artırmaktadır. Bilen, bilinçli, teknolojiyi yakalamış genç nesilleri onların yaşayacağı zamana uygun yetiştirebilecek eğitimcilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Eğlenerek öğrenmenin mutluluğu, üretmenin hazzı, teknolojiye hükmedebiliyor olmanın heyecanı ile Maker&Robotik Eğitimi’nde şu yetkinlikleri kazanabileceksiniz:

  • Geleceğin belirsizliğinden korkmazsınız.

  • Yaratıcılığınız artar.

  • Tüketiminiz azalır.

  • Teknolojiyi daha bilinçli kullanmaya başlarsınız.

  • Tembellik azalır.

‘Herkes “maker” olana dek!’ sloganı ile çıktığımız bu yolda, sizlerle eğitim için buluşmak ve teknolojiyi kullanılacak olmak için çok sabırsızlanıyoruz. Maker&Robotik Eğitmeni olmak için sizleri eğitimlerimize bekliyoruz.

Belirli aralıklarla açtığımız eğitimlerden haberdar olabilmek için https://www.7den70e.net/events/maker-robotik-kodlama/form sayfasından form doldurabilirsiniz.

#maker #robotik #kodlama #eğitmen #eğitimi #uygulamalı #ankara #ahmettekin

05373810123

Ümit Mahallesi 2540. Sok. No:17 Ümitköy/Çankaya

Herkes Maker olana dek! © Copyright 2018 Ankara Maker Robotik Kodlama. Her Hakkı Saklıdır.

AnkaraRobotik.com, WeDoRobotics kuruluşudur.